
$20.00
Kettle soured and infused with mixed berries and lime.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Kettle Sour |
| Flavour | Infused with mixed berried & lime |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.20% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $17.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling fee Incl., Shipping not included |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

Kettle soured and infused with mixed berries and lime.
$20.00
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Kettle Sour |
| Flavour | Infused with mixed berried & lime |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.20% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $17.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling fee Incl., Shipping not included |







