
$20.00
Flagship and best-seller. Light, easy-drinking, smooth.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Blonde ale |
| Flavour | Light, easy-drinking, smooth |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 5.0% alc/vol |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00 GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |
| Notes | Free in-store pickup. Free delivery is available to Lloydminster. |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

Flagship and best-seller. Light, easy-drinking, smooth.
$20.00
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Blonde ale |
| Flavour | Light, easy-drinking, smooth |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 5.0% alc/vol |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00 GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |
| Notes | Free in-store pickup. Free delivery is available to Lloydminster. |










