
$20.00
Medium bodied rye ale with a caramel sweetness. Nicely balanced + Malty.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Red Rye Ale |
| Flavour | Caramel, nutty |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 5.30% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Fees Incl., Shipping not included |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

Medium bodied rye ale with a caramel sweetness. Nicely balanced + Malty.
$20.00
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Red Rye Ale |
| Flavour | Caramel, nutty |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 5.30% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Fees Incl., Shipping not included |









