
$16.00
Out of stock
Out of stock
Spring/Summer Seasonal!
A wild take on a classic Mexican Michelada! Chillada Cerveza combines a light, crisp 4th Meridian brew with the spicy flavourings of Lake Life Caesar Co. Topped off with clamato juice and a hint of lime to really beat the heat!
4% alc/vol
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Michelada |
| Flavour | Light lager, Caesar mix, clamato and lime juice |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.0% alc/vol |
| Quantity | 4 x 355ml cans |
| Price | $16.00, GST Incl., Deposit + Recycling fees incl., Shipping not included. |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

Spring/Summer Seasonal!
A wild take on a classic Mexican Michelada! Chillada Cerveza combines a light, crisp 4th Meridian brew with the spicy flavourings of Lake Life Caesar Co. Topped off with clamato juice and a hint of lime to really beat the heat!
4% alc/vol
$16.00
Out of stock
Out of stock
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Michelada |
| Flavour | Light lager, Caesar mix, clamato and lime juice |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.0% alc/vol |
| Quantity | 4 x 355ml cans |
| Price | $16.00, GST Incl., Deposit + Recycling fees incl., Shipping not included. |








