
$20.00
Dark, rich, robust porter with notes of dark chocolate. Cleanses the pallet with a sweet finish.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Porter |
| Flavour | Notes of Dark Chocolate. Rich and robust. |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 6.0% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

Dark, rich, robust porter with notes of dark chocolate. Cleanses the pallet with a sweet finish.
$20.00
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Porter |
| Flavour | Notes of Dark Chocolate. Rich and robust. |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 6.0% per 473ml can |
| Quantity | 4 x 473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |










