
$20.00
A beer style born in the Northeastern United States, this New England Style Pale Ale is overflowing with citrus flavours.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | New England Pale Ale |
| Flavour | Juicy & Topical |
| Brand | Ribstone Creek |
| Alcohol per Volume | 5.10% per 473ml can |
| Quantity | 4 x473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Inc., Shipping not included |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

A beer style born in the Northeastern United States, this New England Style Pale Ale is overflowing with citrus flavours.
$20.00
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | New England Pale Ale |
| Flavour | Juicy & Topical |
| Brand | Ribstone Creek |
| Alcohol per Volume | 5.10% per 473ml can |
| Quantity | 4 x473ml cans |
| Price | $18.00, GST Incl., Deposit Incl., Recycling Inc., Shipping not included |










