
$17.00
Out of stock
Out of stock
A Belgian-style wheat beer with orange and hints of coriander. Light and lively. Go Bobcats!
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Belgian wit |
| Flavour | Orange, coriander |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.5% alc/vol |
| Quantity | 6 x 355ml cans |
| Price | $16.50 GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |
Share This Product, Choose Your Platform!
You May Like

A Belgian-style wheat beer with orange and hints of coriander. Light and lively. Go Bobcats!
$17.00
Out of stock
Out of stock
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 6 in |
| Brew Type | Belgian wit |
| Flavour | Orange, coriander |
| Brand | 4th Meridian Brewing Co. |
| Alcohol per Volume | 4.5% alc/vol |
| Quantity | 6 x 355ml cans |
| Price | $16.50 GST Incl., Deposit Incl., Recycling Incl., Shipping not included |










